![](https://i1.wp.com/static.daktilo.com/sites/685/uploads/2024/04/27/small/whatsapp-image-2024-04-26-at-191930-2.webp?w=1200&resize=1200,0&ssl=1)
Haber albümü için resme tıklayın
Mustafa Kutlu’nun paneli Nevşehir Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından gerçekleştirildi. “Anadolu Okulu Yazar Okumaları Programı” kapsamında gerçekleştirilen panelde okul koordinatörü, Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Osman Okan Gül ve Nevşehir Anadolu Lisesi Anadolu Okulu üyesi öğrenciler, “Anadolu Okulu Yazar Okumaları Programı” başlıklı okul panelinde yazarı ve eserlerini farklı yönleriyle tartıştılar. “Hikâyemizin Yarım Asırlık Yerli Sesi Mustafa Kutlu” .