![](https://i0.wp.com/static.daktilo.com/sites/358/uploads/2024/04/30/small/gmwghriwkaeufgi.jpg?w=1200&resize=1200,0&ssl=1)
Haber albümü için resme tıklayın
TEMEL TRAFİK EĞİTİMLERİ
Dilovası Kaymakamlığı koordinasyonunda İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, çocukların ve gençlerin huzurlu ve güvenli bir ortamda eğitimlerine devam etmelerini sağlamak, her türlü olumsuzluğun önlenmesi ve trafik güvenliğinin artırılması amacıyla okul servisi şoförlerine yönelik eğitimleri sürdürüyor. Eğitimin ikinci yarıyılında. Bu kapsamda 30 okul otobüsü şoförüne otobüs sefer düzenlemeleri, temel trafik hızı, emniyet kemeri kullanımı, öğrenci yükleme ve otobüsten indirme konularında eğitim verildi. Eğitime katılan okul servisi şoförleri eğitimden memnun görünürken, Dilovası Kaymakamlığı ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerine teşekkür etti.